Hakkımda

Sözcüklerle aram hep iyi olmuştur.Benim mesleğimde ne yaptığımı anlatabilmek için işimi yapabilmekle aynı derecede önem taşır ne zaman ne diyeceğimi hangi kelimeleri seçeceğimi bilmek , bazı erkekler belirli kalıpları duymaktan nefret ederler ;bazı oyunlara katlanamazlar ama bazıları da onlar olmadan edemezler. Elimi nereye koyacağımı bilmek işimin bir parçası; dudaklarımı,dilimi ,bacağımı hatta düşüncelerimi bile .Ne kadar baskı yapacağımı ,ne kadar süreceğini ,ne zaman duracağımı… Sizin için bir ilk öpücük ya da  playboy dergisinden yırttığınız bir fotoğraf olabilirim.Sekreteriniz miyim yoksa hayran olduğunuz ama açılamadığınız birisi mi? Belki de üniversite deki hep nefret ettiğiniz matematik öğretmeninizim. Bildiğim bir şey var ki işimi doğru yaparsam sizin canlı, nefes alan,kendini sakınmayan hayaliniz olabilirim sonra da gerçekten kaybolabilirim.

                                                                                             PENELOPE PORCH

Merhabalar ; Herkese

 

Ben PENELOPE PORCH Antalya/ Lara bölgesinde isteğe göre AKTİF -PASİF olabiliyorum..AMELİYATSIZIM. HİÇ bir estetik operasyon yoktur .

boy: 1, 75 cm   kilo :60 kg

bel :61 c            popo: 91

penis : 21 cm

 

 

HELLO everybody, ı’m PENELOPE from ANTALYA / LARA  ı am versatile whic one u prefer ? top or bottom does not matter .1.75 cm 60 kg 21 cm dick .İf you are in Antalya and wanna something great so ı ‘m here 4 you. kisses

ps: ı don’t have any plastic operation.